בחר בריכות פיברגלס בנוגע לאירוח גן

בריכות שחייה יכולות להיות נכס נהדר לרכוש, מכיוון שהן מוסיפות ערך לבית שלך, ומספקות פיתרון קל להירגע לאורך כל הקיץ. ישנם מספר סוגים רבים של בריכות שחייה שיכולות להיות בשוק כיום: בריכת אקדח, בטון, מרופדת ויניל או פיברגלס. בריכות פיברגלס פופולריות מכיוון שהן אינן יכולות לדעוך או לבנות אצות על פני השטח שלהן, והן חזקות יותר מוויניל ובטון כאחד.

בריכת פיברגלס היא באמת מעטפת מעוצבת מראש המיוצרת מפיברגלס והיא מצופה בסרום ליצירת משטח לא נקבובי. הפיברגלס עשוי מסיבי זכוכית זעירים המחוזקים בעזרת פולימר והופכים אותו לחומר מורכב. זה הופך פיברגלס לחומר גמיש שעלול להתכופף עם התחתית ולא מתפצל כמו צורות אחרות של בריכות.

בריכות אלה מיוצרות במפעל ואז נשלחות לאתר שנחפר עד להזמנתן.בריכת פיברגלאס התקנת בריכות אלה אורכת כחמישה עד שלושה-עשר יום בלבד, לעומת שמונה עד שתים עשרה שבועות לבריכות בטון. הוצאות פיברגלס אולי נראות יקרות, אך בהתחשב בכך שהן יכולות להימשך זמן רב מאוד, המחיר הוא פחות משמעותי מבריכות בטון.

נכס יתרון אחד לבריכת פיברגלס הוא בטיחות – אינך צריך בוודאי לדאוג לשריטות בגלל המשטח החלק שלה. בריכה מסוג זה יכולה להיות גם תחזוקה נמוכה מכיוון שהיא פשוטה לניקוי ואינה זקוקה להחלפת אניה. בנוסף, בריכת פיברגלס אינה נסדקת בקלות, ולכן אין צורך בדברים כגון צף מחדש, צביעה מחדש ורישום מחדש. בריכות אלה יכולות לעמוד בשינויים דרסטיים במזג האוויר בגלל העובדה המוכחת כי סדקים זעירים על פני השטח אינם משפיעים על הבריכה כולה.

החיסרון העיקרי בבריכה המיוצרת מפיברגלס הוא שמים חייבים תמיד להישאר בפנים, אשר נמנעים מפגיעה מבנית בפיברגלס, כמו למשל סדקים וביצים. חיסרון נוסף הוא שהבריכות מוכנות מראש ולכן מכיוון שלא ניתן להתאים אותן אישית, עליכם לבחור מהגדלים הזמינים. מכיוון שהבריכה טרומית, על פריסת הנכס להיות רחבה מספיק כך שתאפשר את גודל הבריכה שהוקמה מראש.

בסך הכל, בריכות פיברגלס הן הבחירה האטרקטיבית ביותר, פשוט מכיוון שהם חוסכים זמן, כסף ואנרגיה. מאז ששקלנו מאז אמצע שנות החמישים, פיברגלס היה המגזר הצומח ביותר בשוק הבריכות האמריקאי. כיום הם נותרים בדרך כלל כסוג הבריכה הפופולרי ביותר בגלל החוסן והגמישות שלהם.

Leave a Reply

Comment
Name*
Mail*
Website*